خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتSARM استروئیدها

AICAR Acadesine Raw SARM استروئیدها پودر سفید بدن CAS 2627-69-2

AICAR Acadesine Raw SARM استروئیدها پودر سفید بدن CAS 2627-69-2

AICAR Acadesine Raw SARM Steroids Body Building White Powder CAS 2627-69-2

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: Kafen
گواهی: GMP
شماره مدل: 2627-69-2

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 30%
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: مخفیانه و مخفی شده
زمان تحویل: ظرف 24 ساعت پس از دریافت پرداخت شما
شرایط پرداخت: وسترن یونیون، پول نقد، بیت کوین و انتقال بانکی
قابلیت ارائه: 5000 کیلوگرم/ماه
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
CAS: 2627-69-2 EINECS: 220-097-5
MF: C9H14N4O5 مگاوات: 258.23
mp: 214-215 درجه سانتی گراد خلوص: 99%

اطلاعات پایه

نام محصول آیکار
اسم دیگر Acadesine
خلوص 98٪ min توسط HPLC
شماره CAS 2627-69-2
MW 258.231
MF C9G14N4O5
نقطه ذوب 214-215 ºC
تست HPLC؛ HNMR؛ LCMS
ظاهر پودر سفید
کاربرد عضله سازی


AICAR (AICA-Riboside) به شدت مانع از رونویسی PPAR و آلفا و فعال شدن PPAR و آلفا می شود. در مطالعات آدیوسیت نشان داده شده است که آنتی بادی لیپولیز ناشی از ایسوپرانالین را متوقف کند و برای استفاده در تحقیق آبشار کیناز پیشنهاد شده است. علاوه بر این، تحقیقات نشان می دهد که AICAR تمایز آدپیوسیت های 3T3-L1 (sc-2243) را متوقف می کند. مطالعات نشان می دهد که AICAR با فعال کردن AMPK (پروتئین کیناز فعال شده AMP) و تأثیر PEPCK-M (PEPCK-M) و گلوکز 6-فسفاتاز (G6Pase) می تواند فعالیت انسولین (sc-211647) را تقلید کند. 5-aminoimidazole-4-carboxamide ribonucleoside (ZMP) مشتق شده از مونوفسفیری شده AICA-Riboside است و می تواند به عنوان پایه ای برای cyclohydrolase ریبونوکلئوتید آمینیمیدازول کاربوکامید رونوکلئوتید / inosine monophosphate cyclohydrolase (ATIC) باشد. AICAR مهاری Hsp90، mTOR و p70 S6 کیناز است.

کاهش چربی
AICAR یک پپتید است که درون نسل مونوفسفات inosine و به طور مستقیم به مقررات متابولیک مرتبط است. مهم ترین مکانیزم که AICAR شناخته شده است توانایی آن برای جلوگیری از آنزیم ها در سطوح درون سلولی و خارج سلولی است که به نوبه خود اجازه می دهد برای تحریک شتاب دهنده جذب گلوکز و افزایش پروتئین کیناز در بافت عضلانی اسکلتی. این دو توابع برای تبدیل انرژی بیشتر، به سوختگی چربی کمک می کند و همچنین باعث حفظ فعالیت تولید می شود. این چیزی است که دانشمندان و ورزشکاران / بدنسازان علاقه مند هستند.

AICAR میتواند دست به تقویت این پروسهها بزند زیرا این شامل توانایی نفوذ به سلولهای قلب و جلوگیری از تولید آنزیمهای وابسته به تنظیم مصرف گلوکز و خروج انرژی است. با این آنزیمهای مهار شده، سلولهای آسیب دیده میتوانند مقدار گلوکز را افزایش دهند که می تواند دریافت شود، و همچنین می تواند میزان تبدیل انرژی خود را افزایش دهد. علاوه بر این، حضور پپتید برای کمک به کاهش مرگ سلولی برنامه ریزی شده، فرایندی است که به عنوان آپوپتوز شناخته می شود.

پروتئین کیناز فعال AMP
بدین ترتیب مکانیسم عمل Aicar فعال سازی AMPK (پروتئین کیناز فعال پروتئین AMP) است. بنابراین فعالیت AMPK باعث می شود که همان دستگاه سلولی (به اصطلاح) سلول به عنوان انرژی محروم شود، به عنوان مثال از تمرین شدید، یا از مصرف کم کالری.

Aicar، در غلظت کافی و کاملا قابل توجه است، در فعال کردن AMPK و القاء حالت سلولی به عنوان اگر ورزش انجام شده بود، یا ذخیره انرژی کم بود و بنابراین چربی باید سوزانده شود.

AICAR از مسیرهای متابولیک برای جلوگیری از آنزیم های خاصی استفاده می کند که پروتئین کیناز فعال پروتئین فعال AMP را می دهد. این را می توان به این ناسالم توضیح داد: هنگامی که مقدار قابل توجهی از آن را دریافت می کنید، بدن شما را در یک سطح سلولی تربیت می کند تا فکر کند که ورزش تازه ساخته شده است از آنجایی که بدن فکر می کند که مقدار قابل توجهی از تمرین را انجام داده است، چرخه انرژی در سطح سلولی منبع سوخت مانند اسیدهای چرب را تبدیل به تولید انرژی می کند که در طول تمرین صرف شده است. این می تواند اثر مستقیم داشته باشد در سطح فعالیت استقامتی و پایداری این فعالیت است. حساسیت انسولین نیز به عنوان یک اقدام که AICAR تولید می کند، به عنوان یک بدن فکر می کند که فقط از طریق یک سری تمرینات انجام شده است. به ویژه در مطالعات حیوانی با موش های چاق واکسن تمام پپتید ها برای موش های ناشی از چاقی رژیم غذایی را نشان می داد، با این حال موش های نابالغ سالم هیچ یک از مزایای حساسیت انسولین و یا افزایش جذب گلوکز را نداشتند. به گفته این برنامه، در بدن سازی بسیار مناسب نیست، زیرا این مکانیسم ها برای خارج از شکل و بیش از حد وزن هدف قرار می گیرند.

محافظت در مقابل آسیب های ایسکمیک
جالب توجه است که واکسن در مقابل آسیب های ایسکمیک محافظت می شود. این نوع آسیب به طور مستقیم با محدودیت خون به بافت ها مرتبط است، که می تواند باعث کمبود اکسیژن و گلوکز مورد نیاز برای حفظ بافت زنده شود. این می تواند منجر به ترومبوز، آمبولیسم و عروق کرونر. Aicar می تواند به عنوان یک پپتید ثبات دهنده برای قسمت های ایسکمی مورد استفاده قرار گیرد و می تواند جریان خون مناسب را به قلب می رساند. این عملکرد بسیار جالب است، زیرا اکوکارد می تواند بطور اساسا برای درمان عضله قلب در پس از حمله قلبی. این ممکن است احتمال آسیب های ایسکمیک را کاهش دهد. رشد غیر طبیعی بافت های قلب و عملکرد دریچه قلب نیز در مطالعات حیوانی که از واکسن پپتیدی استفاده می شود، منفی است.

توابع
AICAR (AICA-Riboside) به شدت از رونویسی PPAR و آلفا جلوگیری می کند و باعث کاهش فعالیت PPAR و آلفا می شود. در مطالعات آدپیوسیتی، آنتی بادی لیپولیز ناشی از ایسوپرانالین را نشان داده است و برای استفاده در مطالعه آبشار کیناز پیشنهاد شده است. علاوه بر این، تحقیق نشان می دهد که AICAR بلوک تظاهرات نشان می دهد که AICAR می تواند فعالیت های انسولین (sc-211647) را با فعال سازی AMPK (پروتئین کیناز فعال شده AMP) تقلید کند و بر بیان PEPCK-M (PEPCK) و 5-aminoimidazole-4-carboxamide ribonucleoside (ZMP) مشتق شده از مونوفسفیری شده AICA-Riboside می باشد و می تواند به عنوان پایه ای برای سیکلو هیدرولاز (ATIC) ترانس آنزیم ریبونوکلئوتید آمینیمیدازول کاربوکامید (Ribonucleotide) / Inosine Monophosphate (ATIC) .AICAR مهاری Hsp90، mTOR و p70 S6 کیناز است.

فروش داغ:
** استروئیدها **

تستوسترون Enanthate تستوسترون پروپیونات سوستانون 250
پایه Tren تتربولون استات Enanthate Trenbolone
ناندرولون دكوونات ناندرولون فینیل پرو ناندرولون Cypionate
پروتئین Boldenone بولدنون استات مجهز به
استاتن متhenolone متیونولون Enanthate Drostanolone Enanthate
پروتئین Drostanolone آنادرول آنوار
وینسترول Dianabol / D-BOL خوراکی تورینابل


**بی حس کننده**

بنزوکائین بنزوکائین هیدروکلراید پروکایین
پروکایین هیدروکلراید هیدروکلراید لیندوکائین پریلوکائین
هیدروکلراید Prilocaine پردوکسی Pramoxine Hydrochloride


** SARM ها **

MK-2866 MK677 RAD140
LGD-4033 SR9009 SR9011
YK-11 اندرین S-4 GW-501516


** پپتیدها **

ACE-031 AOD-9604 BPC 157
CJC-1295 NO DAC CJC-1295 DAC دزوللین
DSIP اپیتالون Follistatin 315
Follistatin 344 GDF8 GHRP-2
GHRP-6 گونادورلین قطعه 176-191
هگزاللین Ipamorelin ملانوتان من
ملانوتان دوم MGF PEG-MGF
اکسایتوسین PT141 سلانک
Serilesine TB500 Tesamorelin

اطلاعات تماس
Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

تماس با شخص: Eunice

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)