شرکت Doublewin Bio-Tech Co. Ltd.

محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
تماس با ما
خانه

Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. کنترل کیفیت

Certifications
چین Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. گواهینامه ها
چین Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. گواهینامه ها
Customers Reviews
کیفیت بالا. من از پودر شما استفاده کرده ام، من با نتیجه ای که من به دست آوردم راضی هستم! من قطعا منتظر خرید از شما دوباره!

—— ابراهیم

من Oxandrolone 500g از شرکت شما دریافت کرده ام. خلوص بسیار بالا است و به درستی حل می شود. بدون درد هنگام تزریق

—— Quintion

همه چیز فوق العاده است شما همیشه به من حمل می کنید. هیچ مشکل گمرکی برای من وجود ندارد. من از آن بسیار سپاسگزارم با تشکر.

—— هامفری

خیلی ممنون از دستور شما شما به من چگونگی راه حل برای تزریق را آموزش دادید. من قوی تر از قبل خواهد شد.

—— لوی

چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

قوی ترین استروئید آنابولیک کاملا آگاه است که هیچ کلید میانبر برای کیفیت وجود ندارد. ما یک سیستم QA QC کامل داریم. هنگامی که شما خرید محصولات از این طبیعت مهم است نه شانس گرفتن و به همین دلیل است که مواد خام برای محصولات ما و محصولات نهایی به طور کامل با استفاده از تجهیزات فن آوری های پیشرفته مورد بررسی قرار. مواد خام مورد استفاده در محصولات ما قبل از خارج شدن از کارخانه، روش های تست کامل و دقیق را تحت آزمایش قرار می دهند.

روش های تست:

کارخانه دارای صدها آزمایش برای تعیین خلوص، از جمله HPLC، GC و اشعه ماوراء بنفش UV برای تجزیه و تحلیل و کنترل محصولات است. پتانسیل و کیفیت مواد و محصولات نهایی که همه آنها از تجهیزات پیشرفته ای استفاده می کنند که دقت کامل را تضمین می کند.

تست محصول:

هر کسی در Super Steroids تلاش می کند تا انتظارات مشتریان را برآورده کند و یا آن را فراتر از انتظارات مشتریان بگذارد و قصد دارد به طور مداوم کیفیت و خدمات محصول خود را بهبود بخشد تا در درازمدت به میزان بسیار بالایی بر جنبه های مختلف شرکت بپردازد.

در هر مرحله از تولید یک محصول ممکن است آزمایش شود. اگر این استاندارد را برآورده ننماید، بیت فورا خارج می شود و در مراحل نهایی محصول، باید قبل از اینکه درجه بندی "عبور" را دریافت کند، آن را برای فروش آزاد می کند، باید تحت کنترل نهایی کیفیت قرار گیرد.

تکرار چک:

همچنین مواد استاندارد خام و محصولات پایدار برای محتوای فلزات سنگین مورد آزمایش قرار می گیرند. در سال های اخیر، تولیدات با کیفیت پایین تولید شده توسط کارخانه های زیرزمینی که با فلزات سنگین سمی پر شده اند، مشکل بزرگی بوده است. این به این دلیل است که آنها مجوز ندارند و بنابراین هیچ تعهدی برای آزمایش برای اینها ندارند؛ هنگام خرید محصولات ارزان قیمت - قیمت را با سلامت خود می پردازید.

در حالی که سطح فلزات سنگین موجود در مواد اولیه ممکن است قابل قبول باشد، پس از مخلوط شدن با سایر ترکیبات و واکنش ها، این سطوح می توانند تغییر کنند. تست در طول فرایند تولید، بنابراین تضمین می کند که کارخانه ما تنها ایمن ترین و موثر ترین ترکیبات را آزاد می کند.

گواهینامه ها
 • چین Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. گواهینامه ها

  استاندارد:Business license

  عدد:S2612016011627

  تاریخ صدور:2016-06-03

  محدوده / محدوده:Pharmaceuticals Intermediates

  صادر شده توسط:NanNing City Qingxiu District Administration for Industry

 • چین Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. گواهینامه ها

  استاندارد:ISO9001:2008

  عدد:0070014Q11363RIS

  تاریخ صدور:2014-05-08

  محدوده / محدوده:Pharmaceuticals Intermediate

  صادر شده توسط:China Combination Certification

اطلاعات تماس
Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

تماس با شخص: Miss. Eunice

تلفن: +86 17683962426

فکس: 00-86-17683962426

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)